Otsid kodukoristajat? Võta meiega julgelt ühendust!

Ettevõttest

FÄRSK on loodud aastal 2010. Koristus on mitmetahuline ja põnev valdkond, sest ükski päev ei sarnane eelmisega ning kõik mustused pole kunagi ühtemoodi. 

Iga klient  soovib tegeleda oma põhitegevusalaga ja luua väärtust oma klientidele, me aitame seda saavutada. Puhas töökeskkond ei teki iseenesest. On vaja teadmisi, vahendeid ja inimesi, kes selle puhta töökeskkonna looksid. Me oleme aastate jooksul pühendanud oma ettevõtte inimestega  enam kui  350 000 töötundi puhtuse loomisele. Räägitakse, et kui sa midagi teed 10 000 tundi, siis oled sa spetsialist ja võid öelda, et sa oskad.

FÄRSK on veendunud, et puhastus on valdkond, mis rajaneb heal kommunikatsioonil. On väga oluline mõista, mida klient soovib.

Täna mõistagi ei saa ükski ettevõtte ka läbi ilma innovatsioonita, iga areng peaks käima koos innovatsiooni ja tehnoloogia kaasamisega. Puhastus on täna väga põnev valdkond, sest elame ajastul, kus puhastuslahendused arenevad väga kiiresti ja robootika pakub uuenduslike võimalusi pindade hooldamiseks.

Getter Olev

Koristamise spetsialist

 Suure osa oma vabast ajast kasutan ma tolmu võtmisele ja asjade paigutamisele nende kohale ja mulle meeldib seda teha. Ilmselt seetõttu,et selle töö tulemus on kohe näha. Professionaalse koristusmaailmaga liitusin aastal 2012, nii pikk aeg selles sektoris on andnud mulle suure kogemustepagasi erinevate ettevõtete puhastusprobleemide lahendamisel. Mulle meeldib, kui meie kliendid on õnnelikud ja koristusküsimustes meid usaldavad.

Natalja Shapovalova

Objektijuht

Tulin koristusärisse juveelimaailmast 7 aastat tagasi. Koristusteenuse pakkumine klientidele on nagu perfektse teemandi lihvimine – alati saab veel täpsemalt ja veel paremini. Mulle meeldib töötada selles ettevõttes, sest koristusega seotud küsimusi ja probleeme saan arutada kõigiga ja nii sünnivad lahendused kiiremini. Mulle meeldib õppida uusi asju ja mulle pakub suurt rõõmu, kui saan peegeldada kliendi rahulolu ka meie koristajatele.

Sven Olev

Tegevjuht

Koristusse tõi mind 21 aastat tagasi puhas juhus ja ma pole seda juhust kahetsenud. Nii pikk aeg on andnud mulle aastatepikkuse puhastusalase kogemuse ja järjepidevuse, millest niisama lahti ei lase. Ma teen seda tööd töövõitude pärast. Kui meie kliendil on puhastusalane probleem, siis ma enamasti tean, kuidas neid probleeme lahendada ja kui ei tea, siis miski ei tee mulle enam rõõmu, kui õppida uusi asju ja neid koristusmaailmas rakendada. Ka innustab mind innovatsioon – tahan seda enam tuua ka koristusvaldkonda.

FÄRSK OÜ

Laki 6, Tallinn, 10621

info@faersk.ee

(+372) 505 4171

Scroll to Top